Loading Events

Upcoming Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

April 2022

Refugium, Bergkerk Deventer

Friday 22 April -08:00 - Sunday 26 June -17:00

Samen met Mechtild Paauwe neem ik deel aan de tentoonstelling Refugium in Deventer. Refugium betekent schuilplaats. Maar wat betekent dit voor ons? Door dit gesprek samen te voeren zijn we tot een installatie gekomen waar  zacht aaibaar porselein en stevige grove zwarte klei de toon zetten. Kom kijken en ervaar of je dit herkent.

Find out more »

May 2022

Uit’stal’ling Keramiek

Thursday 5 May - Sunday 19 June

Met een aantal Nederlandse keramisten presenteren we diverse collectie betaalbare keramiek  in de stal van de boerderij van collega Tineke van Gils woensdag - zaterdag 6 november - zondag 19 december

Find out more »

Beeldentuin de Hulenhof

Thursday 19 May - Sunday 11 September
De Hulenhof, Brunsveldweg 2
Zelhem, 7021 JH Nederland
+ Google Map
Find out more »

Keramiekmarkt Dwingeloo

Thursday 26 May
Dwingeloo, Brink
Dwingeloo, Nederland
+ Google Map
Find out more »

duo tentoonstelling Mariska Malle en ellen rijsdorp, galerie Arti-Shock Rijswijk

Friday 27 May -10:00 - Thursday 16 June -17:00

Voor het project " de Ontmoeting"  zijn Mariska Mallee (schilder) en ik gaan samenwerken. Wij halen inspiratie uit elkaars werk. Mariska werd door Ellen uitgenodigd om schetsen te maken. Ellen draaide aan de hand van deze ideeën objecten, die Mariska intuïtief met structuren, engobe en glazuur bewerkte. Ook werd vorm uit verschillende soorten klei onderzocht. Het resultaat na bewerking van de oven was een verrassing. Deze objecten kunnen in veel verschillende composities worden gestapeld en gerangschikt. De samenwerking is puur…

Find out more »

June 2022

Internationale Keramiek markt Swalmen

Sunday 5 June -10:00 - Monday 6 June -17:00
Keramiekmarkt Swalmen, Nederland + Google Map
Find out more »

Potfest, Compton Verney, Groot Brittannië

Friday 17 June -10:00 - Sunday 19 June -17:00

Internationale keramiekmarkt op een Engels landgoed ten zuiden van Birmingham.

Find out more »

Delftse Keramiek Dagen

Saturday 25 June - Sunday 26 June

Keramiekmarkt op de Markt van Delft, met extra uitgebreid programma om keramiek in al haar facetten te tonen. Mede organisator

Find out more »

July 2022

Siegburger Keramikmarkt, Siegburg Duitsland

Saturday 9 July - Monday 11 July
Siegburger Keramikmarkt, Marktplatz
Siegburg, Duitsland
+ Google Map
Find out more »
+ Export Events