Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Upcoming Events

Events List Navigation

August 2019

groepstentoonstelling Bacinol2 in Bibliotheek Rijswijk

Friday 30 August -08:00 - Saturday 28 September -17:00
Bibliotheek Rijswijk,
Generaal Eisenhowerplein 101
Rijswijk, 2288AG Nederland
+ Google Map
September 2019

Delftse Atelier Route

Saturday 7 September - Sunday 8 September
Delft,
Hooikade 13
Delft, 2627 AB Nederland
+ Google Map

Keramisto, Milsbeek

Saturday 21 September - Sunday 22 September
Mookerplas,
Milsbeek, Nederland
+ Google Map

De Verbeelding Pijnacker

Saturday 28 September -08:00 - Sunday 29 September -17:00
Hoveniersbedrijf Louis van der Meiden,
Delftsestraatweg 280
Delfgauw, Nederland
+ Google Map

Kunstroute door Pijnacker. Mijn werk is te zien in de tuin van Louis van der Meijden.

Find out more »
November 2019

NVK keramiekmarkt

Saturday 23 November -08:00 - Sunday 24 November -17:00
Vasim,
Winselingseweg 41
Nijmegen, Nederland
+ Google Map
January 2020

tentoonstelling galerie de Ruimte

Friday 10 January 2020 -08:00 - Sunday 15 March 2020 -17:00
galerie de Ruimte,
Molenstraat 2
Geldrop, 5664 HV Nederland
+ Google Map

groepstentoonstelling

Find out more »
+ Export Listed Events