Loading Events

Past Events

Events Search and Views Navigation

Event Views Navigation

August 2019

groepstentoonstelling Bacinol2 in Bibliotheek Rijswijk

Friday 30 August 2019 -08:00 - Saturday 28 September 2019 -17:00
Bibliotheek Rijswijk, Generaal Eisenhowerplein 101
Rijswijk, 2288AG Nederland
+ Google Map
Find out more »

September 2019

Delftse Atelier Route

Saturday 7 September 2019 - Sunday 8 September 2019
Delft, Hooikade 13
Delft, 2627 AB Nederland
+ Google Map
Find out more »

Keramisto, Milsbeek

Saturday 21 September 2019 - Sunday 22 September 2019
Mookerplas Milsbeek, Nederland + Google Map
Find out more »

De Verbeelding Pijnacker

Saturday 28 September 2019 -08:00 - Sunday 29 September 2019 -17:00
Hoveniersbedrijf Louis van der Meiden, Delftsestraatweg 280
Delfgauw, Nederland
+ Google Map

Kunstroute door Pijnacker. Mijn werk is te zien in de tuin van Louis van der Meijden.

Find out more »

November 2019

NVK keramiekmarkt

Saturday 23 November 2019 -08:00 - Sunday 24 November 2019 -17:00
Vasim, Winselingseweg 41
Nijmegen, Nederland
+ Google Map
Find out more »

January 2020

tentoonstelling galerie de Ruimte

Friday 10 January -08:00 - Sunday 15 March -17:00
galerie de Ruimte, Molenstraat 2
Geldrop, 5664 HV Nederland
+ Google Map

groepstentoonstelling

Find out more »

March 2020

Kunstfair Kasteel Geldrop

Saturday 21 March -10:00 - Sunday 22 March -17:00
Kasteel Geldrop, Mierloseweg 1
5661 KS Geldrop, Nederland
+ Google Map
Find out more »

April 2020

Bacinol expositie bij galerie Artishock Rijswijk

Sunday 19 April -13:00 - Thursday 7 May -17:00
galerie Artischock, Schoolstraat 26
Rijswijk, 2282RD
+ Google Map

In het kader van uitwisseling zullen enkele kunstenaars een tentoonstelling maken in de galerie van onze buurgemeente Rijswijk.

Find out more »

May 2020

OO Kunst Kortemark

Thursday 21 May -10:00 - Monday 1 June -17:00
Kortemark Belgiƫ + Google Map

kunstroute in de omgeving van Kortemark

Find out more »

Internationale Keramiek markt Swalmen

Sunday 31 May -10:00 - Monday 1 June -17:00
Keramiekmarkt Swalmen, Nederland + Google Map
Find out more »
+ Export Events

© 2020 Ellen Rijsdorp - WordPress Theme by Kadence WP